KONST / Litografier / Färglitografi 14314261
nr 1431 4261
Färglitografi
Erik Mogensen, Riddarhuset. Färglitografi, bildmått: 27x37, yttermått inklusive ram: 71x93 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 november 2021
kl 20:10:53
100 kr
200 kr